Baza wiedzy

Inaczej wirtualna rzeczywistość, to nowe medium, które pozwala na całkowite zanurzenie w przedstawionym świecie. Obraz ma 360 stopni, to znaczy, że jest widoczny z każdej strony, jak świat rzeczywisty.

Do używania naszych aplikacji polecamy samodzielne gogle Oculus Go, które kosztują około 1500zł. Urządzenie ma wbudowane słuchawki i można je skomunikować z telewizorem, aby inni uczestnicy widzieli poczynania osoby, która przechodzi szkolenie.

Technologia VR ma potwierdzoną naukowo skuteczność w obszarze szkoleń, dlatego chcemy wykorzystać ten potencjał, pomagając naszym Klientom w zwiększaniu bezpieczeństwa swoich pracowników.

Naszym partnerem merytorycznym, a zarazem współwłaścicielem jest Artur Kamiński, strażak, specjalista ds. bezpieczeństwa i doświadczony trener, właściciel firmy BHP Życie, kładący nacisk na szkolenia praktyczne.

Naszym partnerem technologicznym, a zarazem współwłaścicielem jest Adam Stachowski, pasjonat nowych technologii, właściciel  studia wirtualnej rzeczywistości VR Premium.

Tak. Kupując od nas licencje na konkretną aplikację VR, klient otrzymuje gwarancję poprawek i zmian. Stawiamy na mocny kontakt z odbiorcami, dlatego wsłuchujemy się w sugestie i na bieżąco ulepszamy nasze aplikacje.

W realizacji są innowacyjne szkolenia VR z ewakuacji budynku z możliwością dostosowania pod obiekt klienta. Planujemy także pierwszą pomoc, bezpieczeństwo na wysokości oraz ergonomię pracy przy biurku.

Nie, jest za to świetnym urozmaiceniem i mocnym narzędziem, który angażuje, wywołuje emocje oraz znacznie wspiera proces przyswajania wiedzy.

Współpracujemy z pracownikami naukowymi z krakowskiego AGH oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego. Nasze aplikacje testował także Centralny Instytut Ochrony Pracy z którym wykonujemy dedykowane projekty.

Istnieje wiele opracowań na temat skuteczności nauki w VR. W jednym z nich wykazano, że szkolenia za pomocą VR niosą za sobą aż 75% zapamiętywalności informacji. Dla porównania: czytanie daje średni wynik 10%.

Oprócz policzalnych korzyści w postaci poprawy bezpieczeństwa i większego zaangażowania pracowników wprowadzenie VR to przede wszystkim prestiż znalezienia się w gronie liderów innowacji. Dodatkowo VR mogą wykorzystać inne działy firmy, takie jak HR (employer branding) czy marketing.

Szkolenie testowały setki osób w różnym wieku i o zróżnicowanych profilach zawodowych. Każdy uczestnik ściągał gogle pełen pozytywnych emocji. Więcej można zobaczyć tutaj:

Tak, możemy stworzyć aplikację VR, która uwzględnia specyfikę zagrożeń w danym miejscu pracy oraz zawiera filmy 360 z przestrzeni firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy do obejrzenia nagranych fragmentów, przedstawiających obraz z oczu szkolonego:

Cały czas rozmawiamy z Klientami oraz użytkownikami aplikacji i zbieramy pomysły na nowe aplikacje. Mamy w planach różne specjalistyczne aplikacje dedykowane odpowiednim obszarom, m.in. produkcji, budownictwa, administracji i inne.

Licencje na aplikacje VR są wycenione w zależności od ilości uczestników, ilości aplikacji oraz w zależności od dostępności gogli. Szczegóły modelu biznesowego są zawarte w zakładce Cennik.

Oczywiście, zachęcamy do kontaktu w celu umówienia spotkania. Zawsze zabieramy ze sobą gogle VR i aplikacje do przetestowania.

Organizujemy cykliczne spotkania w formie śniadań podczas których można przyjść, zobaczyć aplikację, poznać innych specjalistów i poczęstować się pysznym śniadaniem. Terminy śniadań są w kalendarzu.

Nie, klienci otrzymują od nas gotowy zestaw gogle + aplikacja VR. Wszystko jest zainstalowane i działa bez konieczności dodatkowych działań.

Jest bardzo łatwe, bo wszelkie interakcje wykonuje się intuicyjnie – wzrokiem. Oprócz tego na początku aplikacji przewidzieliśmy krótki etap zapoznawczy, który wprowadza w wirtualny świat.

Tak! Wirtualna rzeczywistość ekscytuje każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Na naszej aplikacji VR szkolili się zarówno młodzi, początkujący pracownicy, jak i starsza, doświadczona kadra.