BHP VR - SZKOLIMY MŁODYCH SPECJALISTÓW!

separator

To dopiero niespodzianka! 12 kwietnia mieliśmy okazję prowadzić prelekcję „Szkolenia BHP VR” dla wyjątkowej publiki! Słuchaczami naszego CEO – Artura Kamińskiego – byli bowiem studenci warszawskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Na prelekcji dla przyszłych specjalistów BHP w zakresie technologii VR pojawiło się 70 osób. Każda z nich miała okazję nie tylko być uczestnikiem prelekcji, wprowadzającej do tematu szkoleń VR, ale także czynnym uczestnikiem szkoleń z zakresu VR i pierwszej pomocy.

 

SZKOLENIA BHP VR – CZEGO MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ?

Prowadząc nasze szkolenia BHP VR z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości, stawiamy przed ich uczestnikami szereg zadań, które muszą oni wykonać. Każde z nich jest punktowane oraz, co ważne, niesie ze sobą inną wartość dydaktyczną. Na koniec szkolenia uczestnik zbiera określoną liczbę punktów. Na ich podstawie można uznać, że zapoznał się on skutecznie z wymaganiami instrukcji BHP.

Rewolucjonizujemy także zakres szkoleń, dotyczących pierwszej pomocy! Dzięki wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości, wprowadzamy nowe zmiany, które pomagają przyswajać nową wiedzę w większym stopniu. Co ciekawe, badania dowodzą, że uczestnicy warsztatów z wykorzystaniem VR przyswajają aż 70% wiedzy więcej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych szkoleń! Wirtualna rzeczywistość daje uczestnikom szkoleń możliwość nabycia wiedzy, które wiąże się z dobrą zabawą. Dzięki wykorzystaniu autorskich aplikacji i sprzętu najlepszej jakości, gwarantujemy naszym Klientom szkolenia, które na długo pozostaną w ich pamięci.

 

CO MOGĄ DAĆ CI SZKOLENIA BHP VR?

Na naszych szkoleniach zgromadzisz nową wiedzę i będziesz uczyć się za pomocą praktyki! Opanujesz zupełnie nowe zdolności przy wykorzystaniu naszych autorskich aplikacji, a także spojrzysz na zagadnienia, dot. pierwszej pomocy oraz BHP w zupełnie inny sposób! Szkolenia BHP z wykorzystaniem technologii VR są kluczem do innowacyjnej nauki, której tajniki zgłębić może każdy uczestnik naszych szkoleń.

 

Dziękujemy studentom SGGW za udział w naszej prelekcji! Zapraszamy także serdecznie do skorzystania z naszej oferty oraz udziału w prowadzonych przez nas warsztatach wszystkich zainteresowanych tematyką BHP i pierwszej pomocy z wykorzystaniem technologii VR!