Cennik

Aplikacje BHP VR sprzedawane są elastycznie według ilości wyświetleń aplikacji. Ceny zmieniają się w zależności od zamówionej ilości wyświetleń aplikacji

01.

Zakładasz konto na naszej platformie i instalujesz wszystkie dostępne aplikacje na dowolną ilość gogli VR. Ty decydujesz jaką ilość gogli chcesz mieć. Wykupujesz od BHP VR wybraną ilość wyświetleń i widzisz je na swoim koncie.

03.

Podczas szkolenia włączamy gogle i  podłączamy do WiFi.  Gogle pamiętają już raz wpisane hasło. Uruchamiamy dowolną aplikację BHP VR. Po uruchomieniu z naszego konta pobierane jest wyświetlenie.

02.

Nasza platforma rejestruje wykupione wyświetlenia i przydziela je poprzez WiFi do gogli VR.  W ten sposób możesz mieć wiele gogli, w różnych częściach Polski i wyświetlenia przydzielane są z jednego konta.

Z twojego konta pobierane są wyświetlenia za każde uruchomienie aplikacji na goglach.

Przykład: Na koncie masz 100 wyświetleń. Posiadasz 10 par gogli VR.
Realizujesz szkolenie  przy użyciu  aplikacji Ewakuacja VR dla 10 osób (10 gogli). Po szkoleniu w Twojej puli zostaje 90 wyświetleń.

Realizujesz kolejne szkolenie  przy użyciu  aplikacji Pierwsza Pomoc VR dla 20 osób (10 gogli). Po szkoleniu w Twojej puli zostaje 70 wyświetleń.

Wykupione wyświetlenia można wykorzystać dla każdej dostępnej aplikacji w naszej platformie. Wyświetlenia nie mają czasu ważności. Sam decydujesz, w jakim tempie je wykorzystujesz.

04.

Każdy uczestnik podczas rozpoczęcia aplikacji wpisuje swoje imię lub nr identyfikacyjny. Po zakończeniu aplikacji, gogle automatycznie wysyłają wyniki do platformy przez WiFi. Trener może zalogować się przez komputer do platformy i sprawdzić wyniki uczestnika lub całej grupy oraz wygenerować raport PDF.

ELASTYCZNY MODEL PAY-PER-VIEW

PAKIET STARTOWY

Pakiet dedykowany firmom, które chcą rozpocząć korzystanie z gogli VR oraz aplikacji BHP VR

Koszt: 1500zł 

W cenie:

1 para gogli Oculus GO
100 wyświetleń aplikacji BHP VR

OPTIMUM

Rozwiązanie idealne dla firm, które prowadzą samodzielnie szkolenia wstępne i okresowe, chcą mieć swoje gogle VR i możliwość przeprowadzenia szkolenia w dowolnym miejscu i terminie

Co potrzebujesz aby zacząć: gogle Oculus Go + pakiet wyświetleń

Partnerzy i Dystrybutorzy

Rozwiązanie idealne dla firm szkoleniowych, które chcą kupić gogle VR i samemu prowadzić szkolenia z wykorzystaniem aplikacji BHP VR.
Stając się naszym partnerem otrzymują Państwo dodatkowe pakiety korzyści

Co potrzebujesz: gogle Oculus Go + pakiet wyświetleń

Zapytaj o ofertę dla dystrybutorów i partnerów

EVENTY i SZKOLENIA

Rozwiązanie idealne na eventy związane z bezpieczeństwem jak Tydzień bezpieczeństwa lub inne

Dostarczamy odpowiednią ilość gogli w zależności od wielkości eventu czy szkolenia, aplikacje oraz osoby do obsługi.

Aby poznać cenę wynajmu naszego rozwiązania, prześlij nam informację o wielkości eventu lub szkolenia, ilość osób oraz miejsce a przygotujemy dedykowane ofertę.

W naszej firmie mamy do dyspozycji 60 par gogli VR oraz 30 fantomów do aplikacji pierwszej pomocy.

Zapraszamy!