CZAS NA NOWOCZESNE SZKOLENIA PPOŻ.!

separator

Lubimy wprowadzać innowacje w naszej branży! Dlatego nasi Klienci mogą liczyć na nowoczesne szkolenia ppoż., w trakcie których wykorzystujemy najnowsze technologie. Wśród nich pojawia się między innymi wirtualna rzeczywistość, dająca zupełnie nowe spojrzenie na temat szkoleń. Co czeka uczestników szkolenia ppoż. naszej firmy?

 

SZKOLENIA PPOŻ. Z WYKORZYSTANIEM WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Szkolenia ppoż. z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego! VR daje w końcu nieodkryte dotąd możliwości. Wśród nich pojawiają się między innymi łatwość przyswajania informacji i nauka połączona z dobrą zabawą.

Ostatnie z naszych szkoleń mieliśmy okazję prowadzić w Katowicach, w firmie ING. Jej pracownicy opanowali wiedzę z zakresu ppoż. przy wykorzystaniu naszych autorskich aplikacji. Wykonując szereg postawionych przed nimi zadań, uczestnicy gromadzą bazę punktów. Na ich podstawie prowadzący szkolenie stwierdza, że zapoznali się oni skutecznie z wymaganiami instrukcji bezpieczeństwa pożarowego.

 

SZKOLENIA PPOŻ. – CZEGO MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ?

Uczestnicy naszych szkoleń mają okazję opanowania wiedzy z zakresu między innymi: ewakuacji, SSP, ROP, potwierdzania pożaru, działania i użytkowania gaśnic, interpretacji grup pożarów, rozmieszczenia, zasad działania i użytkowania hydrantów, rozgorzenia zjawisk pożarowych czy wpływu tlenku węgla na organizm człowieka. To jedynie część zagadnień, które poruszamy w trakcie naszych szkoleń. Każde z nich zalicza się do pakietu niezbędnej wiedzy, którą każdy z nas, dla bezpieczeństwa własnego i bliskich osób, powinien opanować.

Wymienione wyżej zagadnienia uczestnicy poznają przy pomocy naszej autorskiej aplikacji „Escape my office”, w której przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości, wcielają się w rolę gracza. Aplikacja daje możliwość personalizacji tak, aby można było dostosować ją do potrzeb danej firmy. Do personalizacji potrzebujemy: widoków z okien firmy, planów budynku, miejsca zbiórki i danych alarmów. Te informacje pozwalają nam na maksymalne dostosowanie aplikacji do potrzeb uczestników szkolenia, a tym samym na urealnienie warunków gry.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu szkolenia oraz zapoznania się z naszymi pakietami szkoleniowymi!