JESTEŚMY TUTAJ: TARGI A+A DUSSELDORF

separator

Tegoroczne Targi A+A Dusseldorf należały do nas! Na miejscu pojawiliśmy się ekipą z firmy Szkolenia BHP VR. Naszym Gościom oferowaliśmy możliwość przekonania się o wyjątkowości wirtualnej rzeczywistości i sprawdzenia ich na własnej skórze! Wszystkim odwiedzającym nas osobom – dziękujemy za Waszą obecność i mamy nadzieję, że już niebawem każdy z Was będzie mógł sprawdzić, jak technologia VR sprawdza się w czasie szkoleń BHP i ppoż.!

 

TARGI A+A DUSSELDORF

Targi A+A Dusseldorf  to największe międzynarodowe targi i sympozjum dotyczące ochrony zdrowia i życia. W tym roku ponad dwa tysiące wystawców z sześćdziesięciu trzech krajów przyciągnęło aż ponad siedemdziesiąt tysięcy odwiedzających! To się nazywa wynik, który robi wrażenie!

Wśród wystawców mieliśmy okazję pojawić się i my, wraz z naszym programem szkoleń. Na miejscu zaprezentowaliśmy możliwości technologii wirtualnej rzeczywistości, posiłkując się naszymi goglami VR. Sprzęt wzbudził na tyle duże zainteresowanie, że grupa chętnych d jego sprawdzenia stale się powiększała, a stoisko Szkolenia BHP VR nawet przez chwilę nie było puste.

 

SZKOLENIA BHP VR

Naszą tajną bronią jest… wirtualna rzeczywistość! To ona pozwala wynieść szkolenia BHP i ppoż. na zupełnie nowy poziom. A to wszystko za sprawą przełomowej technologii, dzięki której uczestnicy naszych szkoleń są w stanie poczuć sytuację potencjalnego zagrożenia na własnej skórze. Szybko opanowują oni także wiedzę dotyczącą tego, jak należy sobie z nimi radzić.

W naszej pracy wykorzystujemy pakiet autorskich aplikacji, stworzonych we współpracy z zespołem profesjonalistów. Przy ich kreacji pomogli nam zarówno aktorzy, jak i graficy oraz kaskaderzy. Taki zestaw specjalistów stanowi o nieprzeciętnej wyjątkowości naszych programów.

 

O jej walorach mogli przekonać się Goście targów w Niemczech, w których mieliśmy okazję uczestniczyć. Nic jednak straconego! Chętnie pojawimy się z naszym programem szkoleniowym w Twojej firmie i zaprezentujemy Ci możliwości technologii VR. Zainteresowany? Czym prędzej skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin szkolenia!

 

Do zobaczenia niebawem na kolejnym szkoleniu!