PIERWSZA POMOC W NOWOCZESNYM WYDANIU

separator

Pierwsza pomoc w nowoczesnym wydaniu? Tylko w Szkolenia BHP VR! Ostatnimi gośćmi naszych warsztatów była kadra dyrektorska UTD, której mieliśmy okazję zaprezentować pierwszą pomoc w niecodziennych warunkach. Wszystko za sprawą sprzętu VR, który wykorzystujemy w trakcie naszych szkoleń. Chcesz przekonać się dlaczego warto uczyć się pierwszej pomocy z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości? Zajrzyj do naszego artykułu!

 

PIERWSZA POMOC A WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w różnego rodzaju szkoleniach jest unowocześnieniem, które pozwala na szybsze przyswojenie niezbędnej wiedzy. Badania dowodzą, że nawet 70% więcej materiału zostaje zapamiętane przez uczestników szkoleń, które były prowadzone przy użyciu gogli VR.

W naszej firmie wierzymy, że dobre szkolenie to nie tylko zdobycie nowych informacji, ale także niepowtarzalna zabawa. Odchodzimy od stereotypowego nudnego warsztatu, który w kilka chwil znika z pamięci naszych Gości. Zastępujemy go natomiast połączeniem praktyki z teorią, które gwarantuje, że cała wiedza zostanie z uczestnikami szkoleń na długo!

Znajomość elementów pierwszej pomocy jest niezwykle ważną częścią życia każdego z nas. To za jej sprawą jesteśmy w stanie nie tylko uratować swoje życie, ale także życie bliskich nam osób. Wiemy, jak istotna jest umiejętność poradzenia sobie w tego typu sytuacjach, dlatego wkładamy w naszą pracę całe serce, za wszelką cenę starając się przybliżyć tematykę pierwszej pomocy w możliwie przystępny sposób.

 

CZEGO SIĘ U NAS NAUCZYSZ?

W trakcie szkolenia wcielisz się w rolę gracza, którego zadaniem jest przejście dedykowanej gry w wirtualnej rzeczywistości. Przy pomocy naszych gogli VR spróbujesz pokonać przeszkody, które staną na twojej drodze. W naszej autorskiej aplikacji Pierwsza Pomoc VR znajdziesz między innymi modele apteczek, opatrunków, ale także innego sprzętu medycznego w technologii 3D. Dzięki współpracy z profesjonalistami, stworzyliśmy projekt, który maksymalnie urealni twoje wrażenia z pokonywanej gry. Ale o tym musisz przekonać się na własnej skórze.

 

Zainteresowały cię nasze szkolenia? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać pakiet niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu!