PIERWSZA POMOC W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

separator

Pierwsza pomoc w wirtualnej rzeczywistości? To działa! W naszej pracy podążamy za trendami, a uczestnikom naszych szkoleń oferujemy doznania na najwyższym poziomie! Za sukcesem naszych szkoleń stoi kilka czynników. Po pierwsze, nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy na co dzień. Co więcej, wprowadzamy do naszych szkoleń innowacje, dzięki wykorzystaniu technik wirtualnej rzeczywistości. Przykładem jednego z nich jest prowadzone przez nas ostatnio szkolenie w firmie GlobalLogic w Krakowie. Zobaczcie, co czekało nas na miejscu!

 

PIERWSZA POMOC I VR?

Brzmi zaskakująco! Zaskoczyć może także skuteczność wprowadzenia wirtualnej rzeczywistości do codziennych szkoleń. Badania dowodzą, że uczestnicy warsztatów z wykorzystaniem VR przyswajają aż 70% wiedzy więcej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych szkoleń! Co więcej, wirtualna rzeczywistość daje uczestnikom szkoleń możliwość nabycia wiedzy, które wiąże się z dobrą zabawą. Dzięki wykorzystaniu autorskich aplikacji i sprzętu najlepszej jakości, gwarantujemy naszym Klientom szkolenia, które na długo pozostaną w ich pamięci.

W trakcie szkoleń uczestnicy korzystają z naszej najnowszej, autorskiej aplikacji. Wcielają się oni w rolę gracza, który ma za zadanie wykazać się jak największą wiedzą i umiejętnościami. Na swojej drodze napotyka on wiele przeszkód, które musi pokonać. W aplikacji wykorzystane zostały modele apteczek, opatrunków, jak i innego sprzętu medycznego w technologii 3D. Współpraca z gronem specjalistów i wykorzystanie najnowszej technologii pozwoliły nam na maksymalne urealnienie doznań, których doświadcza gracz. Dajemy uczestnikowi szkolenia szansę na przeniesienie się na chwilę do wirtualnego świata, który on sam kreuje za pomocą swojej wiedzy.

Aplikacja Pierwsza Pomoc VR jest naszym najświeższym projektem. Poza nią korzystamy dodatkowo z dwóch innych, stworzonych przez nas, aplikacji – pierwszej, dotyczącej  udzielania pierwszej pomocy podczas poparzeń oraz drugiej, dotyczącej postępowania podczas wypadku.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? A może potrzebujesz szkolenia w Twojej firmie? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Chętnie zaproponujemy dogodny termin szkolenia i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.