POZNAJ PRAKTYCZNE SZKOLENIA PPOŻ. VR!

separator

Jedno z naszych ostatnich szkoleń odbyło się w Tychach. To tam mieliśmy okazję podzielić się wiedzą na temat ochrony ppoż. Każdy z nas kojarzy szkolenia ppoż. Nie każdy jednak wie, jak w kreatywny sposób urozmaicić je tak, aby przykuć uwagę uczestników! W tym momencie z pomocą zjawia się firma Szkolenia BHP VR – wiemy bowiem, jak zainteresować uczestników naszych szkoleń! Prowadzone przez nas warsztaty są połączeniem teorii i praktyki. W czasie ich trwania przekazujemy niezbędną wiedzę, starając się zaciekawić naszych słuchaczy. W pracy stawiamy przede wszystkim na praktykę. To też przynosi najlepsze efekty, czego dowodem są właśnie zadowolone twarze naszych Klientów! Na czym polega praktyczne szkolenie ppoż. z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości? Odpowiedź w artykule!

 

PRAKTYCZNE SZKOLENIA PPOŻ. VR

W trakcie prowadzonych przez naszą firmę szkoleń, ich uczestnicy mają okazję opanować wiedzę z zakresu między innymi: ewakuacji, SSP, ROP, potwierdzania pożaru, interpretacji grup pożarów, rozmieszczenia, zasad działania i użytkowania hydrantów, działania i użytkowania gaśnic, rozgorzenia zjawisk pożarowych, a także wpływu tlenku węgla na organizm człowieka. A to tylko część zagadnień i pojęć, które poruszamy w trakcie prowadzonych przez nas warsztatów!

 

NASZ SPOSÓB NA NAUKĘ

Wieloletnie doświadczenie załogi naszej firmy pokazuje, że wiedzę przyswajamy najszybciej za pomocą zabawy. Dlatego też uczestnicy naszych szkoleń mają okazję w trakcie ich trwania zdobyć nową wiedzę, wcielając się w postać z naszej autorskiej aplikacji VR. Zagadnienia związane z ochroną ppoż. uczestnicy szkolenia ppoż. VR poznają między innymi przy użyciu gry „Escape my office”. Wykorzystując ten system, dajemy Klientowi możliwość personalizacji aplikacji przy wykorzystaniu elementów jego biura. Do personalizacji potrzebujemy: widoków z okien firmy, planów budynku, miejsca zbiórki, a także danych alarmów. Ich wykorzystanie pozwala na maksymalne urealnienie warunków panujących w trakcie szkolenia, a tym samym urealnienie gry. Tym sposobem maksymalnie dostosowujemy naszą aplikację do potrzeb Klienta.

 

Chętnie dostosujemy naszą ofertę do Twoich oczekiwań! Skontaktuj się z nami, aby uzgodnić dogodny termin spotkania!