SPRAWDŹ NASZ PAKIET SZKOLEŃ BHP I PPOŻ.!

separator

Nasze ostatnie szkolenie w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej prowadziliśmy w bloku stworzonym z warsztatów BHP i PPOŻ. Pakiet szkoleń BHP i PPOŻ., które oferuje nasza firma zawiera: szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, bezpieczeństwa przeciwpożarowego, a także ogólnie rozumianego BHP. Całość odbywa się przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości, z użyciem gogli VR. W czasie takiego warsztatu szkolimy przede wszystkim z zakresu wiedzy teoretycznej. Wykorzystujemy jednak technologię wirtualnej rzeczywistości, która pozwala urozmaicić oferowany uczestnikom program.

 

PAKIET SZKOLEŃ BHP I PPOŻ.: DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z TECHNOLOGII VR?

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że nauka powinna łączyć się z zabawą. Sposobem na to połączenie jest właśnie wdrożenie technologii wirtualnej rzeczywistości, która uczy bawiąc. Zagadnienia związane bezpośrednio z ochroną ppoż. uczestnicy szkolenia poznają między innymi za pomocą naszej gry „Escape my office”. Wykorzystujemy w niej system, w którym dajemy Klientowi możliwość personalizacji naszej aplikacji przy wykorzystaniu elementów danego biura. Do tego typu personalizacji potrzebujemy na przykład: widoków z okien firmy, ogólnych planów budynku, miejsca zbiórki pracowników, a także danych alarmów. Tym sposobem maksymalnie urealniamy panujące warunki, dając uczestnikom szkoleń możliwość poczucia warunków potencjalnego zagrożenia na własnej skórze.

Uczestnicząc w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy uczestnicy naszych warsztatów mają okazję wcielić się w rolę graczy, którzy przy pomocy specjalistycznych gogli VR muszą przejść dedykowaną grę. Na swojej drodze napotkają oni wiele przeszkód, które będą musieli pokonać. Pomóc może im w tym jedynie wiedza z zakresu pierwszej pomocy zdobyta w trakcie szkolenia.

Jak szkolenie z wykorzystaniem technologii VR może pomóc Twojej firmie? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego zawsze maksymalnie dopasowujemy program szkoleń do ich bezpośrednich potrzeb. Współpracując z nami, możesz być pewien, że nasz pakiet szkoleń BHP i PPOŻ. jest najlepszym możliwym wyborem.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, aby ustalić najlepszy termin szkolenia w Twojej firmie. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania. Do usłyszenia!