SZKOLENIA BHP VR - POZNAJ NASZĄ OFERTĘ!

separator

Zmieniamy sposób postrzegania szkoleń BHP wykorzystując w klasycznych warsztatach technologię wirtualnej rzeczywistości. Szkolenia BHP VR, które oferujemy naszym Klientom to połączenie teorii z praktyką, które owocuje nie tylko dużą dawką nowej wiedzy, ale także świetną zabawę! Zastanawiasz się czy szkolenia BHP VR to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy? A może chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Zajrzyj do artykułu, aby poznać szczegóły działania, na których opierają się nasze szkolenia BHP VR!

 

SZKOLENIA BHP VR

W naszej pracy łączymy ze sobą teorię i praktykę. Dzięki temu dzielimy się z uczestnikami prowadzonych przez nas szkoleń wieloletnim warsztatem pracy zdobytym przez naszych pracowników, a jednocześnie dajemy im kreatywną możliwość spróbowania swoich sił w sytuacji potencjalnego zagrożenia.

W czasie szkoleń wykorzystujemy nowatorskie gogle VR, które maksymalnie urzeczywistniają wirtualny obraz. We współpracy z grupą aktorów i kaskaderów stworzyliśmy pakiet aplikacji-gier, z których korzystamy w czasie naszych szkoleń. Ich uczestnicy wcielają się w rolę gracza, Ma on za zadanie pokonać powierzoną mu misję, kierując się wiedzą z zakresu BHP, którą zdobył w czasie szkolenia. W ten sposób utrwala on sobie przyswojone informacje, ale także czerpie z nauki satysfakcję i radość.

Jak dowodzą badania – nawet 70% wiedzy więcej zostaje przyswojone poprzez naukę z wykorzystaniem technologii VR, niż ma to miejsce w przypadku klasycznych szkoleń teoretycznych. Najlepszym dowodem na to są uczestnicy naszych warsztatów. Opuszczają je oni nie tylko z głowami pełnymi nowych informacji, ale także z ogromem energii i motywacji do działania.

 

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły działania szkolenia BHP VR. Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji i odpowiemy na Twoje pytania. W przypadku zainteresowania naszym programem szkoleń ustalimy także termin warsztatu dogodny czasowo dla Ciebie i pracowników Twojej firmy. Do usłyszenia i do zobaczenia na kolejnym szkoleniu!