SZKOLENIA BHP VR W KALISZU

separator

Szkolenia BHP VR to nasza specjalność! Dlatego też często pojawiamy się w różnych miastach Polski, gdzie chętnie dzielimy się zdobytą przez nas wiedzą. Ostatnio mieliśmy okazję pojawić się w Kaliszu, gdzie prowadziliśmy warsztaty dla pracowników firmy Pratty&Whitney. Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, co czekało nas na miejscu, a także, co sprawia, że nasze szkolenia są tak wyjątkowe!

 

SZKOLENIA BHP VR

W naszej pracy łączymy ze sobą dwa sposoby nauczania: praktyczny i teoretyczny. To za sprawą tej mieszanki oferujemy uczestnikom szkoleń niepowtarzalne wrażenia, które zostają z nimi na długo. Nasze ostatnie szkolenie w Kaliszu było prowadzone przy użyciu gogli VR. Dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości uczestnicy warsztatów mają okazję poczuć sytuację potencjalnego zagrożenia na własnej skórze. Nasze autorskie aplikacje pozwalają im wcielić się w rolę graczy, których z opresji uratować może jedynie wiedza zdobyta w czasie szkoleń.

Stworzone przez nas aplikacje dostosowujemy do warunków panujących w miejscu szkolenia. Oznacza to, że każdy z prowadzonych przez nas warsztatów może zostać spersonalizowany pod potrzeby miejsca, w którym się odbywa. Wykorzystujemy do tego między innymi plany budynku, rozmieszczenie okien czy alarmów. Tym działaniem jeszcze bardziej urzeczywistniamy warunki zagrożenia – nasi Goście mają świadomość pobytu w stałym miejscu w pracy i to właśnie tam muszą zmierzyć się z czyhającymi na nich niebezpieczeństwami.

 

CO SPRAWIA, ŻE SZKOLENIA BHP VR CIESZĄ SIĘ TAKĄ POPULARNOŚCIĄ?

O popularności naszych szkoleń stanowi kilka czynników. Po pierwsze, wykorzystujemy technologie, które nie są popularne w branży. Tym samym oferujemy nowość, która wynosi szkolenia BHP na zupełnie nowy poziom nauczania.

Po drugie, dzięki praktycznym szkoleniom, wiedza, którą przyswajamy, zostaje z nami na dłużej. Badania dowodzą, że dzięki nauce przy wykorzystaniu technologii VR przyswajamy nawet do 70% materiału więcej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych szkoleń.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czym prędzej skontaktuj się z naszą firmą! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – nie tylko z Kalisza, ale z całej Polski 🙂