SZKOLENIA ONBOARDINGOWE

separator

W zakresie oferty naszej firmy swoje miejsce mają między innymi szkolenia onboardingowe. Ostatnie, które mieliśmy okazję prowadzić, odbywało się w firmie PwC. To tam prowadziliśmy zajęcia, na których zagościło aż 150 osób! Nowym pracownikom przybliżaliśmy zagadnienia z zakresu BHP przy wykorzystaniu dedykowanych gogli VR, z których na co dzień korzystamy w naszej pracy. Sprawdźcie, co czekało nas na miejscu!

 

SZKOLENIA ONBOARDINGOWE

Szkolenia onboardingowe mają na celu przede wszystkim wdrożenie nowych pracowników do życia firmy. Dlatego też tak ważne jest to, aby odpowiednio wcześniej zapoznali się oni z zagadnieniami niezbędnymi w codziennej pracy – takimi jak na przykład ochrona BHP. Prowadzone przez nas warsztaty upłynęły pod znakiem praktyki. Przy wykorzystaniu gogli VR prezentowaliśmy uczestnikom szkolenia możliwości, które oferuje wirtualna rzeczywistość, ale także przybliżaliśmy najważniejsze zagadnienia z zakresu BHP.

 

DLACZEGO WIEDZA Z ZAKRESU BHP JEST TAK WAŻNA?

W naszej codziennej pracy może spotkać nas wszystko. Wiedza, dzięki której wiemy, jak zareagować w sytuacji potencjalnego niebezpieczeństwa może pomóc nam niekiedy uratować zarówno nasze życie, jak i życie bliskich nam osób. Praktyczne aspekty BHP są tym, na czym przede wszystkim skupiamy się w trakcie naszych szkoleń. Między innymi z tego względu pracujemy przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości. Pozwala ona maksymalnie urzeczywistnić wirtualną sytuację zagrożenia i wymaga od uczestnika wiedzy praktycznej. O działaniu gogli VR przekonali się w czasie szkolenia onboardingowego pracownicy firmy PwC. Mieli oni okazję samodzielnie przetestować programy, które na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy.

Jak pokazują badania – ucząc się praktycznie przyswajamy nawet 70% wiedzy więcej niż ma to miejsce w przypadku szkoleń tradycyjnych. Co więcej, gogle VR to nie tylko sposób na wyjątkową naukę, ale także świetną zabawę! Pomagają one odczarować stereotypowy wizerunek nudnych szkoleń BHP na rzecz warsztatów, na których obecność jest czystą przyjemnością.

 

Zainteresowany? A może chcesz otrzymać więcej informacji? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas szkoleniach!