SZKOLENIA WSTĘPNE BHP Z WYKORZYSTANIEM VR!

separator

Na wstępie możemy powiedzieć, że nasze szkolenia wstępne BHP dostarczają wielu naprawdę gorących emocji! Na ostatnim z nich mieliśmy okazję gościć 150 uczestników, którzy przy użyciu niemal 40 kompletów urządzeń Oculus zrealizowali program warsztatów. Każdy z nich miał okazję doświadczyć na własnej skórze sytuacji potencjalnego zagrożenia. Dzięki wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości uczestnicy naszego szkolenia nie tylko zdobyli nową wiedzę, ale także świetnie bawili się przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

 

SZKOLENIA WSTĘPNE BHP

Co należy wiedzieć o szkoleniach wstępnych BHP? Przede wszystkim to, że każdy pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia pracownikowi odpowiedniego przeszkolenia jeszcze zanim przystąpi on do pracy. Pracodawca nie może dopuścić do wykonywania obowiązków osoby, która nie zapoznała się uprzednio z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. W tym natomiast z chęcią pomaga nasza firma!

Edukujemy pracowników na temat przepisów BHP zawartych w Kodeksie pracy i zasadach udzielania pierwszej pomocy. Informujemy, jak zachować się w sytuacjach potencjalnego zagrożenia, a także jak sobie z nimi poradzić. Nasze szkolenia wstępne BHP to połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej, które przybliżamy uczestnikom warsztatów w interesujący, nowatorski sposób.

Dzięki użyciu technologii wirtualnej rzeczywistości pokazujemy, że szkolenia wstępne BHP nie muszą być nudne. A sama nauka o bezpieczeństwie w czasie pracy może być ciekawa! Dajemy uczestnikom szkoleń możliwość wcielenia się w bohaterów gry, w której zadaniem głównym jest wykazanie się ogólną wiedzą z zakresu BHP. Pozwala to przyswajać im wiedzę w łatwy i przystępny sposób, który zapada w pamięć na długi czas.

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH SZKOLEŃ?

Szkolenia wstępne BHP, które oferujemy są innowacją na rynku tego typu warsztatów. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby maksymalnie zainteresować uczestników prowadzonych przez nas warsztatów, a jednocześnie zaciekawić ich na tyle, aby wiedza z naszego spotkania została z nimi na długo.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, aby poznać jej szczegóły! Z chęcią odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!