SZKOLENIE PPOŻ. W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

separator

Wirtualna rzeczywistość to jedno z ciekawszych odkryć ostatnich lat. Urozmaiciła ona dotąd niejedną dziedzinę rozrywki, ale także nauki. Swoje miejsce znalazła również wśród szkoleń ppoż. Ostatnie prowadzone przez nas szkolenie ppoż. upłynęło właśnie przy wykorzystaniu tej technologii. Pojawiliśmy się wówczas w firmie Reynaers Aluminium, gdzie prezentowaliśmy naszym Gościom możliwości VR, oferując im przy okazji zupełnie nową wiedzę. Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, co czekało nas na miejscu!

 

SZKOLENIE PPOŻ. W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Znajomość zasad BHP i ppoż. niejednokrotnie może pomóc nam w uratowaniu zdrowia i życia nas oraz bliskich nam osób. Dlatego tak ważne jest, aby na bieżąco odświeżać swoją wiedzę z tego obszaru. W tym celu świetnie sprawdzi się wirtualna rzeczywistość, która odczarowuje szkolenie ppoż. kojarzone z nudą i teorią na rzecz świetnej zabawy!

Ostatnie prowadzone przez nas szkolenie ppoż. spotkało się z nie lada entuzjazmem ze strony jego uczestników. To tam prezentowaliśmy najważniejsze zagadnienia związane z wyrzutami, wybuchami i użytkowaniem gaśnic. Dodatkowo, nasi Goście mieli okazję wcielić się w rolę graczy, którzy mają za zadanie przejść grę umiejscowioną w wirtualnej rzeczywistości, opierając się na swojej wiedzy z tego zakresu.

Łącząc ze sobą teorię i praktykę, stworzyliśmy program szkoleń, który zarówno uczy, jak i bawi. Wykorzystując autorskie aplikacje urozmaicamy każdy szkolenie ppoż. o pakiet nowych atrakcji, który przykuwa uwagę uczestników takiego warsztatu. Wiemy, jak ważna w codziennym życiu jest wiedza z zakresu BHP i ppoż., dlatego stale udoskonalamy sposoby, na które przekazujemy ją naszym Gościom. Jak dowodzą badania, nawet 70% informacji więcej jest przyswajane w czasie szkoleń z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych warsztatów. Wniosek jest prosty – teoria górą!

 

Chcesz przekonać się jak wygląda nasze szkolenie ppoż. z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pakiet niezbędnych informacji. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Do zobaczenia niebawem na szkoleniu w Twojej firmie! 😉