TARGI EXPO KRAKÓW

separator

Targi Expo Kraków? Nie mogliśmy się tam nie pojawić! Nie od dziś wiadomo w końcu, że chętnie dzielimy się naszą wiedzą! Dlatego pojawiliśmy się w Krakowie, prezentując uroki szkoleń z wykorzystaniem sprzętu VR. Na miejscu czekała nas niepowtarzalna atmosfera i mnóstwo energii, którą dali nam uczestnicy wydarzenia. Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, jakie możliwości daje wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w czasie szkoleń BHP oraz ppoż.

 

TARGI EXPO KRAKÓW

Nasze szkolenia z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości znają mieszkańcy niejednego miasta w Polsce. Z programem szkoleniowym pojawialiśmy się już między innymi w Warszawie czy we Wrocławiu. Teraz nadszedł czas na Kraków!

Dlaczego warto wykorzystywać w czasie szkoleń technologię VR? Wirtualna rzeczywistość wprowadza szkolenia BHP i ppoż. na zupełnie nowy poziom. Ich uczestnicy mają okazję poczuć sytuację potencjalnego zagrożenia na własnej skórze i w praktyce poznać sposoby, na które można sobie z nią poradzić. W naszej pracy wykorzystujemy pakiet autorskich aplikacji, w których dajemy uczestnikom naszych eventów, możliwość wcielenia się w rolę bohatera gry, której przejście umożliwia znajomość przepisów z zakresu BHP i VR.

Wykorzystując najnowsze technologie i pracując z gronem specjalistów stworzyliśmy produkt, który zrewolucjonizował rynek szkoleń. Działając z aktorami i kaskaderami wykreowaliśmy wirtualny obraz, maksymalnie rzeczywiście oddający warunki pożaru i innych zagrożeń.

Nasze aplikacje umożliwiają personalizację programu tak, aby dostosować go do indywidualnych potrzeb Klienta. Bazując na planach budynku, rozmieszczeniu okien i alarmów, tworzymy plan programu, który sprawia, że uczestnik gry przechodzi postawione przed nim zadania, poruszając się po stałym miejscu pracy. Ten zabieg pozwala jeszcze mocniej urzeczywistnić doznania gry.

W naszych aplikacjach wykorzystujemy profesjonalne gogle VR, które kreują maksymalnie rzeczywisty obraz gry. Za ich pomocą uczestnicy naszych szkoleń z łatwością wcielają się w postawione przed nimi zadania. Co więcej, zdobywają oni nową wiedzę poprzez naprawdę niepowtarzalną zabawę!

 

W naszej firmie wierzymy, że to praktyka jest najlepszą drogą do nauki. Tą też myślą kierujemy się w codziennej pracy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prowadzonych przez nas szkoleń!